معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی ترمیمی بینی |عمل ترمیمی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

 عمل ترمیم بینی عملی است برای بازسازی و اصلاح ایراد هایی که در اثر عمل بینی قبلی به وجود آمده است.مواردی بعد از عمل جراحی بینی بیمار از عمل خود راضی نبوده ودوباره با مراجعه به جراح می خواهد عمل ترمیمی بینی انجام شود .

جراحی ترمیم بینی در واقع جراحی ترمیمی بینی که به آن جراحی ثانویه بینی نیز می گویند،  علاوه برترمیم و بازسازی بینی باید تغییرات بیشتری را نسبت به جراحی اولیه انجام دهند و این جراحی پیچیده تر و سخت تر از جراحی اول میشود.


متاسفانه مهمترین دلیل برای انجام عمل جراحی ترمیم بینی،  بدتر شدن شرایط تنفسی بیمار است .که باید این عمل با دقت و ظرافت خاصی انجام شود و بیمار بتواند از شرایط تنفسی بهتری برخودار شود.

مشکلات قابل حل در عمل ترمیمی بینی :

*کجی بینی

*انحراف بینی

*بافت بینی بیشتر از حد برداشته شده

*مشکل ترین عمل ترمیمی بینی  زمان آن است که پوست در هنگام عمل اول و یا بعد از آن آسیب دیده باشد.

دلایل انجام عمل ترمیمی بینی چیست؟

دلایل زیادی وجو دارد که برای جراحی ترمیم بینی می توان بیان کرد. این نشان میدهد که هر چقدر این نواقص بیشتر باشد رسیدن به نتیجه قابل قبول کاهش پیدا می کند.کسانی که متقاضی جراحی بینی ترمیمی هستند معمولا دارای مشکلات زیر هستند:

در صورتی که تیغه یا همان اسکلت بینی محکم نباشد به مرور زمان باعث افتادگی نوک بینی می شود. این نوع از مشکلات با کمک جراحان بینی با تجربه برطرف میشود.

مشکلات برطرف شده در عمل ترمیمی بینی

در عمل ترمیمی بینی هنگامی که غضروف هایی که باعث به وجود آمدن قوز بینی شده است به مقدار مناسب برداشته نشوند و بینی همچنان دارای برآمدگی باشد. این نقص به جا مانده از جراحی بینی اول را به راحتی می توان با عمل جراحی بعدی برطرف کرد.

ایراداتی مثل کجی بینی و انحراف بینی اگر در عمل جراحی بینی اول اصلاح نشده است با جراحی ترمیمی بینی قابل حل است.

هنگامی که بافت بینی بیشتر از حد نیاز برداشته شده است و با این امر در قسمت پشت و یا دیواره بینی باعث ایجاد فرورفتگی شده و یا بینی بیش از اندازه سربالا شده است.

برای برطرف کردن این عیوب به تجربه مهارت بالای جراح بینی نیاز هست و برای حل آن معمولا در ابتدا به محکم کردن اسکلت بینی می پردازند و غضروف ها و یا استخوان ها از قسمت های دیگر همان شخص مانند غضروف درون بینی  و یا لاله گوش  برداشته می شود.

باید بدانید که این جراحی بینی  سخت می باشد و نمی توان نتیجه آن را به خوبی حدس زد. از مشکل ترین عمل های ترمیمی جراحی بینی زمانی است که پوست در هنگام عمل بینی اول و یا بعد از آن آسیب دیده باشد.


عیوب مهم که به عمل ترمیم بینی (ثانویه) نیاز دارند :

-انسداد مسیر تنفس

-افتادن غضروف یا استخوان های بینی

-بروز ظاهری غیر طبیعی و مصنوعی در بینی

-افتادن دریچه داخلی و خارجی بینی

-بدتر شدن عدم تقارن بینی

-کاهش بیش از حد و یا کاهش ناکافی ارتفاع تیغه بینی

-شکل گیری ناقص

-بزرگ کردن بیش از حد یا ناکافی نوک بینی

-باریک کردن بیش از حد نوک بینی

-ایجاد جای زخم وسیع در خارج یا داخل بینی 


برای جراحی ترمیمی باید یک سال از زمان جراحی اول گذشته باشد .چه اقداماتی باید قبل از عمل ترمیمی بینی انجام بگیرد؟
– در هرجراحی مانند جراحی بینی که با هدف زیبایی و برای اولین بار انجام می گیرد باید عکس برداری های لازم انجام بگیرد. زمانی که اختلالات تنفسی در اثر جراحی اولیه به وجود آمده باشد، امکان دارد جراح بینی به نتیجه عکس برداری های سی تی اسکن بینی و سینوس ها، آندوسکوپی بینی و سینوس ها نیاز داشته باشد تا بتواند جراحی ترمیمی را به درستی انجام بدهد. در غیر این صورت عکس برداری های معمولی که در زوایای مختلف انجام میگیرد، از بیمار گرفته می شود تا جراح بینی بتواند نقایص ظاهری بینی و همچنین تاثیر آن در صورت را متوجه شود .
–زمانی که برای جراحی ترمیمی بینی به جراح بینی دیگری مراجعه کرده اید که از جراحی اولیه شما با خبر نمی باشد، باید درباره جراحی ابتدایی خود اطلاعاتی را در اختیار جراح قرار دهید و عکس های بینی بدون عمل را در اختیار پزشک قرار دهید.
– اگر برای عمل ترمیمی بینی به بیهوشی نیاز باشد، باید تمامی آزمایشات روتین پیش از جراحی بینی انجام بگیرد.


فواید و مزایای عمل ترمیم بینی چیست؟


1-هدف اصلی این است که به مردان و زنان کمک کنیم تا نسبت به ظاهر جدید خود احساس بهتری داشته باشند و بعد از جراحی، زودتر بتوانند به ظاهر بهتری برسند.


2-یکی دیگر از دلایل عمل ترمیم بینی می تواند به این دلیل انجام شود که ظاهر بینی بهتر نشده است و یا شاید به اندازه کافی بهبود نیافته است .در این جا جراحی بینی که بینی را به اندازه کافی تغییر شکل داده یا تغییر شکل نداده است، می تواند باعث احساس نارضایتی  بیمارشود. بعضی اوقات باید غضروف به بینی اضافه شود تا به بازسازی ساختارهای آسیب دیده کمک کند.


3-از دیگر علت های انجام عمل ترمیم بینی اصلاح کردن انسداد و گرفتگی بینی است که در نتیجه عمل جراحی قبلی رخ داده است . این می تواند به دلیل تغییرات در بینی به عنوان بخشی از فرآیند سالخوردگی باشد .


4-از دلایل دیگر این است که مجاری بینی، دیگر راه های هوایی باز ندارد . بازگرداندن مسیر های جریان هوا از طریق جراحی گرفتگی بینی و یا جراحی سپتوپلاستی می تواند بخشی از عمل ترمیم بینی باشد.

قبل از عمل جراحی ترمیمی بینی باید عکس بردلری از بینی انجام می شود . در صورتی که جراح خود را عوض کردید باید اطلاعات جراحی اولیه را در اختیار  جراح دوم قرار بدهید . در صورت نیاز به بیهوشی انجام آزمایشات لازم است.

برچسب ها : جراحی ترمیمی بینی - هزینه جراحی ترمیمی بینی - عمل ترمیمی بینی - نکات مهم قبل و بعد از عمل ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی |عمل ترمیمی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

نظر ااگ برتر نمایندگی رسمی فروش لوازم خانگی ااگ در ایران : در موقع خرید لوازم خانگی ااگ حتما از باید مطمئن باشید که این نمایندگی فروش معتبر بوده و دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد. بعد از خرید نیز از فروشنده در خواست کنید که به شما فاکتور خرید و گارانتی کالا را با مهره و امضا به شما ارائه کند.چرا که احتمال خرابی در هر لوازمی وجود دارد که شما می توانید با کمک این دو عامل خرید خود را ثابت کرده و از امکانات نمایندگی آاگ استفاده کنید.ماشین لباسشویی ااگ

پارس استیل گروه صنعتی و بازرگانی پارس استیل، وارد کننده (از کشورهای چین و تایوان) و عرضه کننده محصولات استیل در زمینه های نفت، گاز، پتروشیمی و صتایع غذایی، لبنی و دارویی با رعایت استانداردهای روز دنیا، با سال ها تجربه، همکاری خود را در تامین محصولات مربوطه اعلام می دارد.

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری


برای خرید لوازم یدکی ام وی ام با سایت ام وی باز در ارتباط باشید کلیه لوازم یدکی ام وی ام لوازم یدکی ام وی ام جدید و قدیم و نوع عای مختلف شامل تیگو و چری با ضمانت بهترین قیمت در بازار چراغ برق - خرید اسان و مطمعن با ام وی ام باز ارسال به تمام نقاط کشور و اصلی ترین قطعات یدکی ام وی ام


قطعاتی که در فروشگاه مزدا شاپ به فروش می رسد از قسمت های مختلف خودرو مانند : قسمت بدنه ، موتوری ، شاسی ، قسمت های الکترنیکی و برقی و قسمت های کابین خودرو می باشد که همگی از خود شرکت مزدا بوده و دارای ضمانت اصلی و فابریکی است . لوازم یدکی مزدا 323 را با اطمینان خریدداری کرده و روی خودرو خود نصب کنید . لیست این قطعات در صفحه پایین وجود دارد و صورت اطلاعات دقیقتر در مورد قطعات می توانید با ما در سایت تماس بگیرید.


المنت میله ای المنت فشنگی المنت کمربندی ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد.


چرا ملل سرویس :نمایندگی رسمی دوو با مدیریت آقای جعفری چندین سال توانسته با تعمیرات لوازم خانگی دوو در اصفهان خود را به همگان بشناساند همچنین تمایل به راه اندازی بخش نمایندگی رسمی ال جی در اصفهان و نمایندگی رسمی ااگ در اصفهان دارد پس میتواند از این به بعد ما را نمایندگی رسمی ال جی در اصفهان بشناسید پس با ما تماس بگیرید نمایندگی اصلی دوو در ایران


برای تامین امنیت خودرو و اپشن خودرو اپشن خودرو خود با حضور در مرکز تخصصی کار آپشن ایران می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید. تمام خدمات این مرکز به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با ضمانت صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. آپشن خودرو یکی از یا تعدادی از جذاب ترین عملکردهای لوکس هر خودرو میتواند به شمار برود که برای هر ماشین میتواند متفاوت و متعدد گوناگون باشند، اپشن خودرو را میتوانید با کمترین قیمت و ضمانت 18 ماهه و نصب فابریکی و حرفه ای در کار آپشن ایران داشته باشید چرا که ما تنها ترین و تخصصی ترین آپشن خودرو در کشور میباشیم