معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

پروتز زیر چشم | قیمت پروتز زیر چشم

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

با بالا رفتن سن صورت دچار چین و چروک می شود  در بیشتر افراد که دلشان می خواهد همیشه صورتی شاداب  و جوان داشته باشند .پس آنها با روی آوردن به جراحی پروتز زیر چشم  صورت اقدام به جوان کردن این قسمت ها می کند.

پروتز زیر چشم بهترین روش ترمیم چین و چروک آن است. ولی تزریق ژل و تزریق چربی نیز باعث از بی رفتن این عارضه می شود .


تزریق ژل زیر چشم

دراین جا برای تزریق اصولی و استاندارد ژل زیر چشم و سایر نواحی ، بعد از ایجاد بیحسی موضعی و با استفاده از لوله های کانولا که مشکل کبودی را نیز حل کرده است مقداری از ژل را زیر چشم تزریق کرده و با ماساژ آن به شکل دهی و پرکردن نواحی خالی هر چه بهتر کمک می کند.

در صورتی که میخواهیدعمل زیبایی و تزریق ژل زیر چشم و سایر نواحی را انجام دهید باید به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی پوست و مو که دارای مدارک و مجوز های مربوطه اند مراجعه کنید و از بین متخصصین پوست و مو بهترین گزینه که دارای تخصص و مهارت چشمگیری است را انتخاب نمایید. استفاده از ژل های مرغوب ،تجربه، مهارت  و نمونه کار های خوب که درستی کار را نشان دهند، مواردی هستند که شما برای انتخاب متخصص و یا کلینیک  پوست مو زیبایی مورد نظر خود در نظر بگیرید.


یکی به صورت تزریق ژل که قسمت زیر پشم  را با کرم بی حسی کننده کاملا بی حس می شود و بعد ژل پر کننده با استفاده از یک کانول بسیار ریزو بدون درد تزریق می کند.

این امر موجب پرشدن مجدد حجم بافت نرم از دست رفته می شود.تزریق ژل  15 تا 30 دقیقه طول می کشد  . این مورد 8 تا 24 ماه بیشتر طول نمی کشد .


همانطور که گفتیم پروتز زیر چشم  بهتر است پروتز ها از طریق عمل جراحی در  زیر پلک تحتانی قرار داده می شود و بعد به استخوان گونه وصل می شود .


برچسب ها : پروتز زیر چشم - قیمت پروتز زیر چشم - عوارض پروتز زیر چشم - هزینه پروتز زیر چشم

پروتز زیر چشم | قیمت پروتز زیر چشم

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری