معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

رینوپلاستی بینی | اصول جراحی رینوپلاستی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

رینوپلاستی بینی  یعنی چه؟

رینوپلاستی بینی  یا همان عمل جراحی زیبایی پلاستیک بینی است که به اصلاح شکل بینی های گوشتی و استخوانی و… می پردازد. این اعمال جراحی که تحت بی حسی موضعی یا با بیهوشی عمومی انجام می شوند، باعث رفع ناهنجاری ها و شکل بینی می شوند.

رینو پلاستی بینی برای جراحی بینی  که دارای برآمدگی است.بهترین روش است.این برای کوچک کردن بینی و افزایش بینی می باشد.جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی در واقع همان جراحی پلاستیکی بینی است. این جراحی معایب بینی را از لحاظ ظاهری برطرف می سازد.

رینوپلاستی بینی از دو بخش ،بخش اول به معنی بینی و بخش دوم به معنی شکل دادن بینی است.

جراح در آن قسمتی از غضروف را برمی دارد و یا اینکه یک بافت از سایر اعضای بدن به ان اضافه می کند.


جراحی بینی رینوپلاستی سنتی و جراحی بینی رینوپلاستی مدرن دو نوع متفاوت بوده و دارای تفاوت هایی مشهود است.

در روش سنتی تنها کوچک شدن و ظاهر بینی مطرح است، به این معنی که بخشی از غضروف برداشته شده و استخوان ها نیز خورد می شوند این روش به دلیل مشکلات مطرح تا حد بسیاری کنار رفته است.


امروزه یکی از عمل های رایجی که برای زیبایی انجام می شود رینوپلاستی بینی است که به آن عمل بینی هم می گویند . افراد زیادی برای اینکه مشکلات و نواقص بینی خود را رفع کنند رینوپلاستی بینی را انجام می دهند . خود کلمه رینوپلاستی از دو کلمه تشکیل شده است که بخش اول به معنی بینی و بخش دوم به معنی شکل دادن بینی است .

در جراحی بینی رینوپلاستی مدرن و به صورت بسته، پزشک بدون برش قسمت بیرونی بینی سعی در تغییر قسمت درونی دارد.

 

جراح تلاش می کند تا بینی را اصلاح کند و یک نتیجه بی عیب و نقص داشته باشد.

جراحی رینوپلاستی بینی یک جراحی سرپایی است و فرد بیمار بعد چند ساعت مرخص می شود .

مهمترین ویژگی رینوپلاستی بینی  برطرف کردن مشکلات تنفسی آسان کردن تنفس است.

روش رینوپلاستی انحراف تیغه بینی را بهبود می دهد.


سن عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی بینی :
این عمل جراحی در بچه ها محدودیت های مشخصی را دارا می باشد که مانع از جراحی بینی قبل از بلوغ کامل می شود اغلب دختران در پایان 16سالگی و پسرها در پایان 18 سالگی به بلوغ کامل رسیده اند و میتوانند تحت عمل رینوپلاستی بینی قرار بگیرند .


هزینه رینوپلاستی بینی

هزینه این جراحی توسط پزشک جراح تعیین می شود . پزشک جراح تمامی هزینه های عمل را برآورد می کند و در طی یک جلسه مشاوره به بیمار اعلام می کند تا بیمار تصمیم خود را برای عمل بتواند بگیرد .

 

برچسب ها : رینوپلاستی بینی - هزینه رینوپلاستی بینی - عوارض رینوپلاستی بینی - اصول جراحی رینوپلاستی بینی

رینوپلاستی بینی | اصول جراحی رینوپلاستی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری