اسپلینت خارجی بینی | گچ اسپلینت خارجی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

اسپلینت خارجی بینی  بدین منظور استفاده می شود که بینی را برجسته می کند  . زمانی که از این نوع اسپلینت خارجی بینی استفاده می شود چسب هم روی بینی زده می شود وجود چسب باعث کاسته شدن ورم بینی می شود و همچنین از پوست بینی به خوبی مراقبت می کند .

اسپلینت بینی آتل پلاستیکی است که بعد از پایان جراحی بینی با زدن چسب روی بینی قرار داده می شود و هدف از گذاشتن آن نگهداری و محافظت از غضروف و استخوان بینی می باشد.

اسپلینت‌ خارجی  بینی معمولا برای عمل‌های رینوپلاستی و مجاری بینی استفاده می‌شوند. زمانی که بکار گرفته می‌شود، یک نوار ویژه بروی بینی به کار می‌رود. نوار از پوست محافظت می‌کند و میزان تورم را کاهش می‌دهد. سپس یک اسپلینت سفارشی نیز اضافه می‌شود. کنترل تورم برای جلوگیری از ایجاد پاکت‌های خونی (هماتوما) از توسعه بین پوست و چارچوب بینی مهم است. اگر هماتوما رشد کند، خون در نهایت با بافت زخمی جایگزین می‌شود که می‌تواند بینی را تحریف کند.

اسپلینت خارجی بینی  نیز برای حفاظت از بینی و نگه داشتن استخوان‌های بینی در طول فرآیند التیام، کمک می‌کند و به حفظ شکل جدید بینی کمک می‌نماید. اسپلینت‌ها همچنین از آسیب دیدن بینی حفاظت می‌کنند.

برای اطلاع از نوع و کیفیت اسپلینت خارجی بینی با دکتر سید رضا عابدین گیلانی مشورت کنید.

برای نوبت از دکتر سید رضا عابدین گیلانی به صحفه اول سایت مراجعه کنید.

در صورت بروز هر گونه اتفاق در استفاده از اسپلینت خارجی بینی با دکتر سید رضا عابدین گیلانی  تماس بگیرید.

برچسب ها : اسپلینت خارجی بینی - آتل اسپلینت خارجی بینی - گچ اسپلینت خارجی بینی - نحوه برداشتن اسپلینت خارجی بینی

اسپلینت خارجی بینی | گچ اسپلینت خارجی بینی