معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

اسپلینت خارجی بینی | گچ اسپلینت خارجی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

اسپلینت خارجی بینی  بدین منظور استفاده می شود که بینی را برجسته می کند  . زمانی که از این نوع اسپلینت خارجی بینی استفاده می شود چسب هم روی بینی زده می شود وجود چسب باعث کاسته شدن ورم بینی می شود و همچنین از پوست بینی به خوبی مراقبت می کند .


دومین اسپلینت ، اسپلینت بینی خارجی است که یکی از لوازم جراحی می باشد که پس از جراحی زیبایی بینی روی بینی قرار می گیرد.

بعد از عمل جراحی زیبایی بینی از اسپلینت خارجی بینی یا گچ بینی یا آتل برای حفظ شکل جدید بینی استفاده می‌کنند. اسپلینت خارجی بینی یا گچ بینی علاوه بر این که مانع می‌شود تا استخوان‌ها حرکت کند و از موقعیت جدید خارج شود، ورم را نیز کاهش می‌دهد. اسپلینت برای بهبود صحیح پس از رینوپلاستی ضروری است.

اسپلینت  خارجی بینی آتل پلاستیکی است که بعد از پایان جراحی بینی با زدن چسب روی بینی قرار داده می شود و هدف از گذاشتن آن نگهداری و محافظت از غضروف و استخوان بینی می باشد.

اسپلینت‌ خارجی  بینی معمولا برای عمل‌های رینوپلاستی و مجاری بینی استفاده می‌شوند. زمانی که بکار گرفته می‌شود، یک نوار ویژه بروی بینی به کار می‌رود. نوار از پوست محافظت می‌کند و میزان تورم را کاهش می‌دهد. سپس یک اسپلینت سفارشی نیز اضافه می‌شود.

با استفاده اسپلینت‌های خارجی بینی کنترل تورم برای جلوگیری از ایجاد پاکت‌های خونی (هماتوما) از توسعه بین پوست و چارچوب بینی مهم است. اگر هماتوما رشد کند، خون در نهایت با بافت زخمی جایگزین می‌شود که می‌تواند بینی را تحریف کند.

اسپلینت خارجی بینی  نیز برای حفاظت از بینی و نگه داشتن استخوان‌های بینی در طول فرآیند التیام، کمک می‌کند و به حفظ شکل جدید بینی کمک می‌نماید. اسپلینت‌های خارجی بینی همچنین از آسیب دیدن بینی حفاظت می‌کنند.

برای اطلاع از نوع و کیفیت اسپلینت خارجی بینی با دکتر سید رضا عابدین گیلانی مشورت کنید.

برای نوبت از دکتر سید رضا عابدین گیلانی به صحفه اول سایت مراجعه کنید.

در صورت بروز هر گونه اتفاق در استفاده از اسپلینت خارجی بینی با دکتر سید رضا عابدین گیلانی  تماس بگیرید.

برچسب ها : اسپلینت خارجی بینی - آتل اسپلینت خارجی بینی - گچ اسپلینت خارجی بینی - نحوه برداشتن اسپلینت خارجی بینی

اسپلینت خارجی بینی | گچ اسپلینت خارجی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری