معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

میرنگوتومی گوش | راه های درمان میرنگوتومی گوش

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

در حقیقت دلیلی که میرنگوتومی گوش یا جراحی برای قرار دادن یک سوراخ در درام گوش انجام میشود رسانه اماس گوش با ترشح ، یا عفونت گوش میانی با مایع می‌باشد. مایع عفونی که پشت پرده گوش ایجاد می‌شود، جایی که می‌تواند به حدی غلیظ باشد که به (چسب گوش) نامیده ‌شود و در برخی موارد، به رشد آهسته گفتاری در کودکان، به خصوص اگر مشکل در هر دو گوش وجود داشته باشد، منجر شود.

یک میرنگوتومی گوش با الحاق لوله گوش در بزرگسالان بسیار کم‌تر از کودکان است.

در بیشتر موارد، میرنگوتومی گوش در بزرگسالان به خاطر باروتروما انجام می‌گیرد. باروتروما از تفاوت قابل‌توجهی در فشار داخل گوش (پشت پرده گوش) و خارج از گوش حاصل می‌شود. تفاوت عمده در فشار می‌تواند با تغییرات ارتفاعی مانند سوار شدن در آسانسور در یک ساختمان بلند یا پرواز رخ دهد. غواصی نیز می‌تواند منجر به باروتروما شود. در واقع یک میرنگوتومی  گوش امکان دارد به عنوان یک اندازه‌گیری موقت در بزرگسالان انجام گردد، با این روش که به طور موقت سوراخی در پرده گوش ایجاد می‌شود که زمانی که فشار آزاد شود، بسته خواهد شد. این مجرا ممکن است براساس دلایلی که عمل جراحی انجام می‌گیرد، قرار داده نشود.

درمان میرنگوتومی گوش:
در اینجا گوش با محلولی که احتمال عفونت را به حداقل می‌رساند، آماده می‌شود. زمانی که گوش آماده شد، جراح از یک لیزر یا ابزار تیز برای ایجاد یک سوراخ کوچک در پرده گوش استفاده خواهد کرد. سپس یک لوله تمپانوستومی در حفره قرار داده می‌شود که می‌تواند بدون لوله التیام یابد و بسته شود. اگر مایع گوش میانی دلیل عمل جراحی است، مکشی ملایم می‌تواند به پرده گوش اعمال شود و مایع را از طریق لوله جدید از بین ببرد. این معمولاً مقدار قابل‌توجهی مایع را حذف می‌کند که بهبود شنوایی را حاصل می‌نماید که اغلب بعد از عمل جراحی  میرنگوتومی گوش رخ می‌دهد. سپس گوش ممکن است با پنبه و یا گاز پانسمان شود تا هر گونه زه‌کشی موجود را جذب کند.

علاوه بر خطرات عمومی جراحی و خطرات ناشی از بی‌هوشی، روش میرنگوتومی گوش خطرات خاص خود را دارد. چون روند جراحی سریع است،  بنابراین در معرض بی‌هوشی کم‌تر از جراحی معمولی قرار خواهید گرفت.

برای درمان بیماری میرنگوتومی گوش به متخصص گوش حلق بینی دکتر سید رضا عابدین گیلانی مراجعه کنید.
 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیماری میرنگوتومی  گوش با ما تماس بگیرید .
شماره های دکتر گیلانی در صحفه اول در سایت درج شده است.

برچسب ها : میرنگوتومی گوش - راه های درمان میرنگوتومی گوش - بررسی جراحی میرنگوتومی گوش - جراحی میرنگوتومی گوش

میرنگوتومی گوش | راه های درمان میرنگوتومی گوش

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری