جراحی گوش الاغی | مجازات جراحی گوش الاغی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

متاسفانه در عصر جدید این جراحی گوش الاغی یا (گوش الفی) که از داستانی نشات گرفته است.  در جهان و جدیدا در ایران گسترش یافته است .درواقع این فیلم آنقدر روی بعضی‌ها تاثیرگذار بوده که حاضر شده‌اند خود را به تیغ جراحی بسپارند و گوش‌های‌شان را مانند «الف‌ها» تیز کنند. در ایران نوجوانان و جوانان برای انجام این عمل به دکتر متخصص گوش وحلق بینی مراجعه می کنند آنها با پرداخت هزینه‌های زیرمیزی به جراحان پلاستیک دست به این عمل عجیب و غریب زده‌اند.

درهنگام جراحی زیبایی گوش الاغی قسمت بالایی گوش بریده شده و به صورت مثلثی بخیه زده می‌شود. این عمل شکل گوش را از حالت طبیعی خارج کرده و نوک آن را تیز می‌کند. در صورت پشیمانی نیز نتیجه آن برگشت‌ناپذیر است.

بسیاری از افراد تمایل به داشتن چهره‌های عجیب و غریب دارند. آنها می‌خواهند متفاوت باشند و چهره‌ای خاص داشته باشند.

امروزه تبلیغات ماهواره و تصاویر مختلف شبکه‌های اجتماعی توانسته در ذهن این افراد نفوذ کند و آنها را به سمت انجام عجیب ترین مدل های جراحی زیبایی جذب کند.

(توجه توجه مهم خیلی مهم )

 این جراحی گوش الاغی و چشم گربه ای از عجیب ترین مدل های جراحی زیبایی هستند که افراد تاکنون درخواست انجام آن را داشته‌اند. در صورت ادامه‌ی انجام این جراحی‌ها در ایران هم بیمار و هم پزشک مجازات خواهند شد. حبس و شلاق در انتظار کسانی است که قصد دارند عمل گوش الاغی و چشم گربه ای را انجام دهند. در این بین پزشک نیز مجازات خواهد شد.
برچسب ها : جراحی گوش - جراجی زیبایی گوش - جراحی گوش الاغی - مدل گوش الاغی

جراحی گوش الاغی | مجازات جراحی گوش الاغی