معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی بینی با قالب کنترلی | مراحل جراحی بینی با قالب کنترلی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

جراحی بینی با قالب کنترلی

باید بگوییم که جراحی زیبایی بینی از رایج ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید . و متاسفانه برخی از افراد، نتیجه دلخواهی را پس از رینوپلاستی کسب نمی کنند .

علت  استفاده از قالب کنترلی برای جراحی بینی

وقتی که فردی برای  جراحی زیبایی بینی به پزشک مراجعه می کند ، انتظار دارد یک بینی خوش فرم داشته باشد ولی  یک بینی خوش فرم از نظر بیمار و جراح بینی متفاوت می باشد .

بعضی از افراد با نرم افزارهای گرافیگی مانند فتوشاپ، فرم بینی خود را تغییر می دهند و به جراح بینی نشان می دهند تا تصویر حدودی از چهره خود بعد از رینوپلاستی خود داشته باشند این کارمورد تایید جراحان بینی نیست زیرا نوع بینی در فرم دهی بینی تاثیرگذار است و بیمار نمی داند که با توجه به نوع بینی، چه مدلی برای بینی مناسب تر است .

برای همین جراح بینی در صورت تمایل  بیمار با استفاده از طراحی سه بعدی، قالبی را از فرم بینی تهیه می کند که مطابق با سلیقه  بیمار و مناسب برای نوع بینی باشد .

مزیت های قالب کنترلی برای جراحی بینی

-طراحی بر اساس نظر پزشک و بیمار

-استفاده از مدرنترین روش جراحی بینی

-پیش از جراحی بینی، بیمار می تواند فرم بینی جراحی شده و تغییرات لازم بینی را مشاهده کند.

-طراحی فرم بینی بر اساس تناسبات چهره و سلیقه بیمار

-استفاده از قالب های کنترلی به افزایش دقت جراحی بینی نیز کمک می کنند

مراحل انجام جراحی بینی با قالب کنترلی :

قبل از انجام عمل بینی باید  از چهره و بینی فرد از زوایای مختلف عکس گرفته شود. در صورتی که فرد بخواهد که چهره بعد از عمل خود را به شکل سه بعدی ببیند، لازم است که قبل از عمل از چهره او عکس برداری سه بعدی انجام شود تا در جلسه مشاوره، پزشک با استفاده از نرم افزارهای خاص تغییرات قابل انجام در حین جراحی را به صورت مجازی بر طراحی سه بعدی او انجام دهد.

قدم اول:

در قدم اول ابتدا چهره فرد با استفاده از پیشرفته ترین اسکنرهای 3 بعدی توسط متخصصین اسکن می شود.

قدم دوم:

بعداز گرفتن اسکنر در جلسه مشاوره پیش از عمل، چهره بعد از عمل فرد با حضور جراح و متخصص طراحی با نظر پزشک و سلیقه ی فرد طراحی می گردد.

قدم سوم:

در مرحل بعد فرد طراحی چهره قبل و بعد از جراحی را با مشاوره  دیگر پزشکان مختلف مجموعه بررسی  می کند.

قدم چهارم:

بعداز مشاوره، متخصصین با استفاده از پیشرفته ترین برنامه ها، آنالیز دقیقی بر روی چهره طراحی شده و بعد از عمل فرد انجام می دهند.

قدم پنجم:

در این بخش برای جراحی بینی با قالب های کنترلی بر اساس فرم ایده آل عضو از پیش طراحی شده و به طور جداگانه برای هر فرد ساخته می شود.

قدم ششم:

در این مرحله جراح با استفاده از قالب های کنترلی، درستی فرآیند جراحی را کنترل می کند

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

قیمت جراحی بینی یکی مسائل  مهم مرتبط به  جراحی است زیرا هزینه های بسیار متفاوتی از سوی متقاضیان و جراحان بینی شنیده می شود .

به طور معمول  هزینه رینوپلاستی با توجه به دستمزد دکتر جراح بینی تعیین و جراحان بینی فاکتورهای متفاوتی را برای تعیین هزینه جراحی زیبایی بینی در نظر میگیرند .

البته باید متذکر شویم که جراحی بینی با قالب کنترلی توسط تمام جراحان بینی انجام نمی شود به همین دلیل در ابتدا از جراح بینی خود سوال کنید که از قالب برای  جراحی بینی با قالب های کنترلی استفاده می کند یا خیر و سپس هزینه دقیق را جویا شوید .

دکتر سید رضا عابدین گیلانی – متخصص گوش و حلق و بینی

[ جراح بینی ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی گوشتی و غیره ..... ]

برای دریافت اطلاعات کاملتر در مورد جراحی بینی با قالب کنترلی با ما تماس بگیرید.

شماره های ما در سایت درج شده است با تماس از منشی نوبت حضور خود را دریافت کنید.

برچسب ها : جراحی بینی با قالب کنترلی - مراحل جراحی بینی با قالب کنترلی - فواید جراحی بینی با قالب کنترلی - قیمت جراحی بینی با قالب کنترلی - هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی

جراحی بینی با قالب کنترلی | مراحل جراحی بینی با قالب کنترلی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری