معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی بینی نیمه فانتزی | مدل بینی نیمه فانتزی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

عمل جراحی بینی فانتزی

درعمل جراحی بینی فانتزی سعی بر این است که بینی فرم فانتزی و عروسکی داشته باشد.

در واقع منظور از فرم فانتزی قوس روی بینی ، کوچک شدن بینی و سوراخ های بینی ، سربالا بودن نوک بینی است.

این گونه بینی عروسکی مناسب هر چهره ای نیست و حتی بانوانی که قصد انجام جراحی بینی فانتزی را دارند باید فرم صورت خود را نیز در نظر بگیرند.


عمل جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی های نیمه فانتزی ترکیبی از بینی طبیعی و بینی فانتزی هستند.

در این گونه بینی ها ، قوس ایجاد شده کمتر از بینی فانتزی است و در کل این بینی برای افرادی که تمایل به بینی طبیعی ندارند و بینی فانتزی نیز مورد پسندشان نیست مناسب است.

افراد مناسب جهت جراحی بینی نیمه فانتزی

در اینجا است که افرادی که بینی آن ها جزء بینی های استخوانی قرار می گیرد، بهترین کاندید جهت انجام عمل بینی نیمه فانتزی می باشند .و بسته به ویژگی بینی های استخوانی هم چون پوست نازک و غضروف محکم تغییرات بسیار زیادی را می توان در حین جراحی بینی بر روی آن ها اعمال کرد از این رو گفته می شود آن ها از جراحی بینی نیمه فانتزی نتیجه مطلوبی دریافت می کنند.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

در واقع هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی به عوامل بسیار زیادی در هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی تاثیر گذاراند اما مدل انتخابی بیمار هیچ تاثیری در هزینه آن ندارد.

بیماران باید در مورد هزینه های این گونه عمل ها با جراح صحبت کنند.

برچسب ها : جراحی بینی نیمه فانتزی - مدل بینی نیمه فانتزی - هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

 جراحی بینی نیمه فانتزی | مدل بینی نیمه فانتزی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری