معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

کوچک کردن پره های بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

این عمل کوچک کردن پره های بینی برای افرادی بکار می رود که ساختار ظاهری بینی آنها تنها در قسمت پره های بینی مشکل دارد. عمل بینی در این افراد با انجام برش هایی در این قسمت ها انجام می شود.عمل بینی در این افراد بمنظورکوچک کردن پره های بینی انجام می شود.

افرادی که  دارای بینی هایی با پره پهن و بزرگ هستند که جهت کوچک کردن آن تصمیم به جراحی بینی می گیرند . در این جراحی پره های بینی توسط برش هایی که در قسمت پره های بینی به وجود می آید بینی دچار تغییراتی می شود .

عمل جراحی پره های بینی گاهی نیاز به کوچک کردن سوراخها و یا کاهش پهنای بینی به تنهایی و در بسیاری از موارد هر دو با هم است. این جراحی در پایان عمل و زمانی که تمام کارهای دیگر پایان یافته انجام میشود. عمل جراحی پره های بینی روی پره ها در هر دو روش باز و بسته صورت میپذیرد، یعنی بیماران باید توجه داشته باشند که در هر صورت باید پوست کناره بینی باز شود و اثر آن بر روی پوست باقی میماند. البته جراح باتجربه و هنرمند بروشی این کار را انجام میدهد که کمترین رد پایی از این جراحی بر صورت فرد باقی بماند.

مرحله انجام عمل کوچک کردن پره های بینی

در این عمل کوچک کردن پره های بینی به دو روش باز و بسته انجام می گیرد. خط برش برای عمل جراحی پره های بینی معمولا در کناره های بینی و یک میلی متر بالاتر از چین کنار بینی در نظر گرفته می شود. اگر برش روی چین زده شود بدلیل ایجاد جوش چرکی در این ناحیه و نیاز به خارج کردن آنها برای بیمار مشکل ساز می شود. در صورتی که برش یک میلی متر بالاتر از چین بینی انجام شود ممکن است محل برش مشخص باشد البته در افرادی که پوست سفیدی دارند خط برش بعد از مدتی محو می شود. و هر چه پوست بیمار تیره تر باشد، احتمال مشخص بودن خط برش بیشتر می شود.

در واقع عمل کوچک کردن پره های بینی به صورت سرپایی

در این عمل کوچک کردن پره های بینی می تواند بدون جراحی و با زدن بخیه نیز انجام شود. ولی این روش دائمی نبوده و پس از مدتی ممکن است بینی به حالت اولیه خود باز گردد. اما در صورتی که بیمار انتظار تغییر دائمی در بینی خود داشته باشد، با یک عمل سرپایی و کوتاه مدت در عمل جراحی پره های بینی می تواند به هدف خود برسد. در عمل سرپایی کوچک کردن پره های بینی پزشک جراح برش هایی را در بغل پره های بینی انجام می دهد و پره های بینی را کوچک میکند.

ورم پره های بینی بعد از عمل

ورم پره های بینی بعد از عمل عادی بوده و نگران کننده نیست. همچنین ممکن است در ناحیه بینی کبودی مشاهده شود. این ورم چند ماه بعد از عمل جراحی کوچک کردن پره های بینی رفع می شود. ورم پره های بینی بعد از عمل ممکن است بدلیل پانسمان و گاز استریلی باشد که در سوراخ های بینی قرار میگیرد. با استفاده از کمپرس یخ می توان ورم پره های بینی را کاهش داد.

هزینه عمل کوچک کردن پره های بینی

هزینه عمل کوچک کردن پره های بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مقدار داروهای مصرفی تجویز شده توسط پزشک، محل انجام عمل، مراقبت های بعد از عمل جراحی کوچک کردن پره های بینی و ... از جمله عواملی هستند که بر روی هزینه عمل کوچک کردن پره های بینی موثرند.

برچسب ها : کوچک کردن پره های بینی - جراحی پره های بینی - هزینه جراحی پره های بینی - قیمت جراحی پره های بینی

کوچک کردن پره های بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری