معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

ملاک های اصلی عمل جراحی زیبایی بینی موفق

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

ملاک های اصلی یک عمل جراحی زیبایی بینی موفق

امروزه معیارهای زیبایی بینی بسته به جنسیت فرد، فرهنگ و ملیت وی و ساختار منحصر بفرد صورت فرد با هم  متفاوت است .پس از جراحی زیبایی بینی، بینی جدید باید به گونه ای باشد که با اجزای دیگر صورت هماهنگی داشته باشد و طبیعی به نظر برسد و آثار جراحی روی بینی مشخص نباشد.

مهمترین موضوع در مورد زیبایی بینی این است که بینی را به عنوان عضوی مجزا در صورت در نگاه نکنیم  و درجراحی بینی  اندازه و شکل آن را متناسب با سایر اجزای صورت جراحی کنیم .

باید بدانید که در  افرادی که چهره ای با استخوان بندی درشت و گونه و فک تحتانی برجسته دارند، یک بینی کوچک و سرسره ای و سربالای اصلا زیبا نخواهد بود چون تناسب صورت را بهم می زند.

در واقع به مرور زمان بینی زیباتر خواهد بود که متناسب با صورت فرد طبیعی تر باشد و در اجزای دیگر صورت تعادل داشته باشد و بصورت جداگانه و مجزا خودنمایی نکند.

پس باید گفت که بینی طبیعی، بینی است که اجزای صورت متناسب و هماهنگ باشد وبا شکل لب،فاصله لب و بینی شخص،پهنای صورت و فاصله میان چشمان فرد هماهنگی کامل داشته باشد.

در این قسمت ما به بعضی از معیارهای عمل جراحی زیبایی بینی می پردازیم.

1- در حقیقت زیبایی بینی یعنی به وجود آوردن چهره ای که با بینی جدید زیباتر در نگاه دیگران زیبا به نظر برسد بدون اینکه کسی متوجه انجام جراحی روی بینی شده باشد. جراحی بینی زیبایی یعنی بینی طبیعی و متناسب با صورت و دیگر اجزای مختلف صورت ایجاد شده باشد.

وقتی که به صورت فردی نگاه می کنید در ابتدا در این چهره ی زیبا در برخورد اول نگاه شما به چشم های فرد معطوف می شود و اگر  در حای که بینی پس از عمل آنقدر مشخص شده باشد که نگاه اول را به سمت خود بکشاند، این بینی چهره را زیباتر نکرده است. با توجه به شناخت ساده نسبت به معیارهای اصولی موفقیت جراحی زیبایی بینی متوجه می شویم که بسیاری از بینی هایی که خود را بعنوان یک بینی جراحی شده و غیرطبیعی جلوه می دهند، نه تنها بر زیبایی افراد اضافه نمی کنند بلکه با نمایان کردن آثار جراحی در چهره اصول زیبایی را خدش دار کرده اند.

2- یکی از عوامل مهم در موفقیت پس از عمل جراحی بینی ، تشخیص دقیق است. در این قسمت جراح هم از نظر تشخیص علت زیبا نبودن بینی فرد در چهره براساس آنالیز دقیق صورت و هم از نظر تشخیص درست و دقیق مشکلات تنفسی پیش از جراحی آنها را بررسی  می کند تا بیمار داوطلب جراحی زیبایی بینی از زیبایی طبیعی و رفع مشکل تنفسی و سلامت بینی پس از جراحی اطمینان داشته باشد.

برای تمام بیمارانی که قرار است بر روی بینی آنها هرگونه جراحی بر روی انجام شود، سه بررسی تشخیصی مهم توسط جراح انجام می شود:

1- آندوسکوپی تشخیصی بینی که آناتومی داخلی بینی را به بهترین وجه نشان می دهد.

2- راینومانومتری که ارزیابی راه هوایی بینی را به طور دقیق میسر می کند .

3- آکوستیک راینومتری که هرگونه مانع و تنگی در مسیر بینی را نمایان می کند.

جراح در ابتدای جراحی، پیش از شروع اقدامات مربوط به زیبایی و تغییر شکل ظاهری بینی،  باید تمام تلاش خود را صرف رفع انحراف تیغه بینی و باز نمودن راه تنفس کند و پس از اطمینان از برقراری راه طبیعی تنفس، به قسمت دوم عمل جراحی که متشکل بر اصلاح ساختار ظاهری بینی و ایجاد تناسب در قسمت های مختلف بینی و صورت است، بپردازد. در صورتی که تیغه داخلی بینی اصلاح نشود، پس از عمل، بیمار با مشکلات تنفسی از راه بینی مواجه خواهدشد.

3- جراحی زیبایی بینی، علاوه بر ایجاد تناسب در خود بینی، باید ارتباط شادتری را بین بینی و دیگر اجزای صورت برقرار کند. در این مورد هم، بیماران با اعتماد صددرصد به اصول و روش هایی که به کار می برود، این طرح دقیق عمل جراحی بینی را براساس اصول علم جراحی پلاستیک صورت و مشکلات زیبایی و تنفسی بیمار را تماما به تجربه، مهارت و دانش پزشک جراح واگذار می کنند.

4- امروزه با پیشرفت تکنولوژی در همه عرصه ها از جمله جراحی بینی در روش های نوین که به روش های تقویتی بینی معروفند، اگر در بخشی از بینی بافت اضافه به وجود آمده باشد آن بافت اضافه را بر می دارند و در قسمتی از بینی که کمبود بافت وجود داشته باشد به آن قسمت بافت پیوند می زند. در این روش ها بافت را تغییر شکل می دهند نه اینکه آنها را از بینی خارج کند.در این روش ها اسکلت بینی بازسازی و بافت های ضعیف تقویت می شوند. پس در دراز مدت بینی کمتر دچار افتادگی می شود.

در روش های قدیمی، جراحی بینی بیشتر متکی بر برداشتن و خارج کردن بافت بینی بود و بینی تقریبا همیشه کوچک می شد. اشکالات این روش ها سال های بعد خود را نشان می دهد و به همین دلیل هم چند دهه طول کشید تا با شناخته تر شدن عوارض آنها کم کم کنار گذاشته شوند. در این روش ها در درازمدت بافت ها دچار فروافتادگی می شدند چون حمایت اسکلتی بینی کم می شد و بینی در سنین بالا حالتی چروکیده و افتاده پیدا می کرد و اغلب بیماران مشکلات تنفسی هم پیدا می کردند.

 5- در بینی های گوشتی، استفاده از روش های تقویت اسکلت بینی برای افزایش حمایت بافت های نرم بینی ضرورت دارد. در این نوع جراحی بینی ها با استفاده از روش های جدید با نتایج مطلوب همراه می باشد. در روش های جدید به جای آن که بافت گوشتی بینی برداشته شود، سعی می شود اسکلت نوک بینی با افزودن بافت های پیوندی تقویت شود تا فرم مطلوب نوک بینی ایجاد شود.

6- یکی از شایعترین و مهمترین موارد مراجعه بیماران به جراحان بینی مربوط به قوز بینی است. در روش های نوین جراحی بینی به جای کم کردن و کاهش بافت های پشت بینی، با تقویت و افزایش حمایت پایه بینی در ناحیه نوک بینی، قوز بینی اصلاح شده است. درواقع علت قوز بینی در خیلی از افراد بلندی پشت بینی نیست بلکه ضعف جلوآمدگی نوک بینی به علاوه عمیق بودن ریشه بینی است .

 

برچسب ها : ملاک های اصلی عمل جراحی زیبایی بینی موفق - معیارهای عمل جراحی زیبایی بینی موفق - ملاک جراحی زیبایی بینی - معیارهای عمل بینی خوب و موفق

ملاک های اصلی عمل جراحی زیبایی بینی موفق

مطالب پیشنهادی ما:

نظر ااگ برتر نمایندگی رسمی فروش لوازم خانگی ااگ در ایران : در موقع خرید لوازم خانگی ااگ حتما از باید مطمئن باشید که این نمایندگی فروش معتبر بوده و دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد. بعد از خرید نیز از فروشنده در خواست کنید که به شما فاکتور خرید و گارانتی کالا را با مهره و امضا به شما ارائه کند.چرا که احتمال خرابی در هر لوازمی وجود دارد که شما می توانید با کمک این دو عامل خرید خود را ثابت کرده و از امکانات نمایندگی آاگ استفاده کنید.ماشین لباسشویی ااگ

پارس استیل گروه صنعتی و بازرگانی پارس استیل، وارد کننده (از کشورهای چین و تایوان) و عرضه کننده محصولات استیل در زمینه های نفت، گاز، پتروشیمی و صتایع غذایی، لبنی و دارویی با رعایت استانداردهای روز دنیا، با سال ها تجربه، همکاری خود را در تامین محصولات مربوطه اعلام می دارد.

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری


برای خرید لوازم یدکی ام وی ام با سایت ام وی باز در ارتباط باشید کلیه لوازم یدکی ام وی ام لوازم یدکی ام وی ام جدید و قدیم و نوع عای مختلف شامل تیگو و چری با ضمانت بهترین قیمت در بازار چراغ برق - خرید اسان و مطمعن با ام وی ام باز ارسال به تمام نقاط کشور و اصلی ترین قطعات یدکی ام وی ام


قطعاتی که در فروشگاه مزدا شاپ به فروش می رسد از قسمت های مختلف خودرو مانند : قسمت بدنه ، موتوری ، شاسی ، قسمت های الکترنیکی و برقی و قسمت های کابین خودرو می باشد که همگی از خود شرکت مزدا بوده و دارای ضمانت اصلی و فابریکی است . لوازم یدکی مزدا 323 را با اطمینان خریدداری کرده و روی خودرو خود نصب کنید . لیست این قطعات در صفحه پایین وجود دارد و صورت اطلاعات دقیقتر در مورد قطعات می توانید با ما در سایت تماس بگیرید.


المنت میله ای المنت فشنگی المنت کمربندی ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد.


چرا ملل سرویس :نمایندگی رسمی دوو با مدیریت آقای جعفری چندین سال توانسته با تعمیرات لوازم خانگی دوو در اصفهان خود را به همگان بشناساند همچنین تمایل به راه اندازی بخش نمایندگی رسمی ال جی در اصفهان و نمایندگی رسمی ااگ در اصفهان دارد پس میتواند از این به بعد ما را نمایندگی رسمی ال جی در اصفهان بشناسید پس با ما تماس بگیرید نمایندگی اصلی دوو در ایران


برای تامین امنیت خودرو و اپشن خودرو اپشن خودرو خود با حضور در مرکز تخصصی کار آپشن ایران می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید. تمام خدمات این مرکز به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با ضمانت صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. آپشن خودرو یکی از یا تعدادی از جذاب ترین عملکردهای لوکس هر خودرو میتواند به شمار برود که برای هر ماشین میتواند متفاوت و متعدد گوناگون باشند، اپشن خودرو را میتوانید با کمترین قیمت و ضمانت 18 ماهه و نصب فابریکی و حرفه ای در کار آپشن ایران داشته باشید چرا که ما تنها ترین و تخصصی ترین آپشن خودرو در کشور میباشیم