معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

عمل زیبایی بینی | بهترین روش زیبایی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

جراحی بینی ، جراحی زیبایی بینی ، عمل بینی متخصص گوش حلق بینی ، جراحی گوش و فوق تخصص عمل زیبایی بینی

یکی از اعضای بدن صورت است که در معرض دید ترین قسمت بدن ماست و بینی در مرکز آن واقع شده و برجسته است لذا اشکالات ساختمانی بینی برای تمام افراد بوضوح قابل رویت است.
 در واقع جراحی زیبایی بینی  و پلاستیک بینی، افزون بر ایجاد تناسب درخود بینی، ارتباط بهتری  را بین بینی ودیگر اجزای صورت برقرار می کند. به همین دلیل نباید بینی را به عنوان عضوی مجزا و مجرد درنظر گرفت. رابطه تنگاتنگ بینی با پیشانی، چشم، لب وچانه به گونه ای است که هرنوع نقص دراجزای صورت می تواند براین ارتباط ظریف تاثیر گذارد.

امروزه یکی از بیشترین عمل بینی که انجام می گیرد جراحی زیبایی بینی است که باعث زیبایی چهره فرد می گردد و نیازی نیست فرد تا آخر عمر با یک بینی نازیبا زندگی خود را سر کند. در عصر جدید عمل زیبایی بینی توسط پزشک متخصص یا فوق تخصص گوش حلق و بینی، زیبایی و جراح پلاستیک یا هر دو انجام می گیرد. عمل زیبایی بینی بین جوانان بیشتر رواج دارد و بهتر است در زمانی انجام گیرد که صورت فرد رشد خود را به اتمام رسانده است.در واقع عمل زیبایی بینی در  بین دختران در سن  15-16 سالگی و در پسران  18-17 سالگی  انجام میشود . فرم بینی پس از رشد مجدد اجزای صورت تناسب خود را از دست بدهد.

-بلندتر بودن بینی نسبت به صورت

-وجود پولیپ

-وجود قوس روی بینی

-بینی کلفت و گوشتی

-عدم تناسب بینی با صورت


عوامل که در بالا گفته شده همگی می توانند در جراحی زیبایی بینی ترمیم شوند و زیبایی بیشتری را به صورت فرد ببخشند.در واقع این طبیعی است که این جراحی مورد استقبال بیشتری نسبت به بقیه عمل های زیبایی بینی  قرار گیرد، زیرا بیشترین مشکلات زیبایی در صورت متعلق به بینی می باشد.

در مطب جراحی زیبایی بینی به چندین نحو صورت می گیرد که طبق تشخیص پزشک بر اساس حالت بینی و گوشتی یا استخوانی بودن آن انتخاب می گردد.

-رینوپلاستی: این نوع جراحی زیبایی بینی روی بینی های استخوانی صورت می گیرد و غضروف و استخوان قوز دار به صورتی ظریف تراش داده می شود. در جاهایی که گودرفتگی در بینی دیده می شود از گرافت رایدکس استفاده می شود که یک قسمت تراش خورده از بینی خود فرد است. همچنین عمل بینی های گوشتی نیز به دلیل اینکه عملیات زیادی را نمی توان روی پوست انجام داد از این روش استفاده می گردد و مناسب ترین عمل زیبایی بینی برای این مدل بینی می باشد.

-روش رینوپلاستی باز:انجام این روش ، پوست بینی با سمت بالا رانده می شود و عمل بینی انجام می گیرد. درست است که در این مدل عمل زیبایی بینی بیشترین کبودی و تورم وجود دارد اما قرینگی و زیبایی بینی را بهتر می توان انجام داد.

-عمل زیبایی بینی با لیزر: در روش آخر هیچ کاری روی انحراف و مقدار گوشتی بینی صورت نمی گیرد و با تاباندن لیزر به قسمت نوک بینی روی این قسمت کار می شود و بدفرمی بینی را ترمیم می کند.

کارهای قبل از عمل زیبایی بینی

-اولین اقدام انتخاب بهترین جراح بینی  قبل از انجام جراحی بینی
-آگاه کردن جراح از بیماری خاص و یا مصرف دارو های خاص
- خودداری از مصرف سیگار و مشروبات الکلی از دو هفته قبل از عمل جراحی بینی
-به مدت دو هفته قبل از عمل بینی از مصرف داروهایی از قبیل آسپرین و قرص های مسکن که موجب اختلال در انعقاد خون می شوند پرهیز کنید.
-داشتن آزمایشات لازم را که جراح بینی گفته در روز عمل زیبایی بینی
-در صورت سرماخوردگی تا بهبودی کامل جراحی بینی باید به تعویق بیفتد.
-شب قبل از عمل بینی خوردن شام سبک
-ناشتا بودن به مدت 6 الی 8 ساعت قبل از عمل بینی تا معده حین عمل خالی باشد.
-حمام کردن شب قبل از عمل زیبایی بینی
-آقایان باید ریش و سبیل خود را اصلاح کرده و روز جراحی خانم ها بدون آرایش باشند.
-پوشیدن لباس راحت در زمان انجام جراحی بینی
-یک ساعت قبل از زمان تعیین شده برای عمل جراحی بینی با یک همراه در محل باشید

برای انجام عمل زیبایی بینی با دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش حلق بینی تماس بگیرید.

برای مشاوره و درمان به شماره درج شده در سایت مراجعه کنید.


جراحی بینی ، جراحی زیبایی بینی ، عمل بینی

برچسب ها : عمل زیبایی بینی - جراحی زیبایی بینی - قیمت عمل زیبایی بینی - بهترین روش زیبایی بینی - هزینه عمل بینی - همه چیز در موردجراحی زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی | بهترین روش زیبایی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری