معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

عمل بینی طبیعی | هزینه جراحی بینی طبیعی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

عمل بینی طبیعی جراحی بینی جزو بالاترین درصد های جراحی های زیبایی در کشور ماست که این درصد هم خانمها و هم آقایان را دربرمیگیرد. افراد سایقه ها و دید متفاوتی در انتخاب بینی ایده آل خود دارند برخی بینی طبیعی را میپسندند و تقاضای رفع نقایص بینی خود با عمل بینی طبیعی را دارند تا زیبایی بینی کاملا طبیعی حفظ شود.


اما در مورد روش عمل بینی طبیعی فقط هدف ایجاد یک تغییر کوچک و یا حل ایرادات پزشکی می باشد. پس تغییری در ساختار اصلی بینی ایجاد نمیکنند از جمله پره‌های بینی .

برخی دیگر از افراد که اکثر درسنی پایینتری هستند بینی های عروسکی و فانتزی را بیشتر  میپسندند که این بینی ها کوچکتر از اندازه طبیعی بینی و با قوس بیشتری جراحی میشود.

نحوه عمل بینی طبیعی در راینوپلاستی یا عمل بینی طبیعی به جهت برطرف کردن نقائص زیبایی و رفع ایرادهای بینی فرد انجام میگیرد در این موارد از قوس زیاد اجتناب میشود و نوک بینی بنا به درخواست بیمار تا حدی که افتادگی برطرف شود بالا برده میشود.

عواملی که در جراحی بینی طبیعی باید رعایت شود :

اندازه سوراخ‌های بینی

سایز بینی طبیعی

قوز پشت بینی

تقارن و طبیعی بودن پره‌های بینی

مزیت های استفاده از  عمل بینی طبیعی

کم بودن مدت زمان عمل

دوره نقاهت و بهبودی سریع

کاهش عوارض بعد از جراحی بینی

ثابت بودن ظاهر بینی در طی چند سال

در امان ماندن ظاهر طبیعی و پره‌های بینی

نبودن فرورفتگی در بینی

برطرف شدن قوس روی بینی

نبودن مشکل سیستم تنفسی

عمل بینی طبیعی سایر نواقص بینی همچون پهنا ، قوز بینی ، انحراف یا کجی بینی و … در صورت نیاز برطرف خواهد شد. با گذشت زمان و دوره نقاهت بعد از جراحی بینی طبیعی  ، ورم بینی به نسبت بینی جراحی شده بعد از 6 ماه از بین خواهد رفت و میتوانید نتیجه یک بینی طبیعی و زیبا و بدون نقص را مشاهده کنید.

در جراحی بینی طبیعی در زمان مشاوره جراحی بینی ، توسط جراح بینی ، بینی شما به نسبت سایر اجزا صورت آنالیز و مورد بررسی قرار میگیرد به علاوه نوع بینی ( جراحی ترمیمی بینی ، جراحی بینی گوشتی یا جراحی بینی استخوانی و… ) ، پوست بینی ، غضروف ها و… در نتیجه جراحی بینی طبیعی  تاثیر گذار است با در نظر گرفتن تمامی این موارد ، جراح بینی شما را از نتیجه جراحی بینی آگاه خواهد ساخت.

برچسب ها : عمل بینی طبیعی جراحی بینی طبیعی - بهترین جراح بینی طبیعی - جراحی زیبایی بینی - هزینه جراحی بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی | هزینه جراحی بینی طبیعی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری