جراحی زیبایی صورت

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

جراحی پلاستیک یک تخصص جراحی است که لازمش دقت و استعداد خوب در این کار است و شامل بازسازی و تغییر بدن انسان است.میتوان آن را به دو دسته تقسیم کرد.اولین عمل جراحی بازسازی است که شامل جراحی ترمیمی,جراحی دست میکروسکوپ جراحی و درمان سوختگی است.

جراحی زیبایی صورت (Face lift)

قصد جراحی زیبایی اینست که حداکثر آنچه که برای شما ممکنست زیبا شوید. بیشتر از آن امکان پذیر نیست. اگر انتظار شما از جراحی تغییر شگفت انگیز باشد مقدور نخواهد شد. جراحی پلاستیک ترکیبی از علم و هنر است. جراحی کلا علم مطلق نیست و بدلیل وجود بعضی عوامل دخیل در نتیجه نهایی (مثل پروسه ترمیم بافت) تماما در کنترل جراح یا بیمار نیست. غیر ممکن است که نتیجه را تضمین نمود. در هر حال نتیجه جراحی در جراحی صورت در بعضی بیماران نسبت به دیگران بیشتر قابل پیشبینی است. ک این بستگی به عوامل متعددی دارد مثل وضعیت فیزیکی صورت، ضخامت و وضعیت پوست وجود یا فقدان میزان چربی در صورت، سن نسبی پوست، تعداد و انواع چروکهای موجود، اسکلت استخوان، تاثیرات وراثتی و هورمونی و غیره.

جراحی برای اصلاح شلی و افتادگی و یا چروکهای پوست در نظر گرفته شده اسکارهایی (جای برش جراحی)به جا می گذارد. علیرغم آنچه که ممکن است شنیده باشید تمام اسکارهای جراحی را نمی توان از بین برد. هنر جراح پلاستیک اینست که اسارها را در خطوط طبیعی صورت قرار دهد جائیکه کمتر دیده شده یا براحتی بوسیله آرایش یا استیل موها پوشانده شوند. با وجودیکه اسکارها دائمی هستند بندرت مشخص هستند و مشکلی ایجاد نمی کنند.

اگر تصمیم گرفته‌اید جراحی زیبایی را انجام دهید باید از یک جراح متخصص برای اینکار استفاده نمایید. باید جراح انتخاب شده گواهینامه‌ها و مدارک لازم برای انجام چنین فرآیندهایی را داشته باشد.شما میتوانید با اطمینان کامل ب ما جراحی زیبایی خود را ب ما بسپارید و از یک تغییر عالی لذت ببرید.

برچسب ها : جراحی زیبایی صورت - دکتر زیبایی - جراحی پلاستیک - جراحی صورت و پلاستیک - عمل زیبایی - متخصص زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت