معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی پلک | جراحی زیبایی پلک

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

 در این جا می خواهیم در مورد بلفاروپلاستی(جراحی پلک ) نوعی از جراحی است که افتادگی پلک را درمان می کند و در این جراحی پلک ممکن است که نیاز شود مقداری از پوست، ماهیچه یا چربی اضافه در اطراف چشم خارج شود و همزمان که سن شما بالا می رود، پلک شما کشیده می شود و عضلات آن ضعیف می شود و در نتیجه چربی اضافی اطراف پلک تجمع می کند و در زیر پلک نیز این چربی ها خانه می کند و این اتفاق باعث می شود که پلک شما شل شود و ابروهای تان افتاده شود و نیاز به جراحی بلفاروپلاستی پیدا کنید.

شرایط جراحی پلک یا بلفاروپلاستی :

-افتادگی در قسمت بالا و پایین پلک

-پوست اضافه در قسمت بالای پلک که جلوی دید شما را گرفته

-پوست اضافه در قسمت پایین پلک

-پف کردگی و چین و چروک در پایین چشم

 

 

خطرات بیماری بلفاروپلاستی پلک :

-عفونت و خون ریزی

-خشکی

-سختی در بستن چشم ها

-دیگر مشکلات پلکی

-قرمزی چشم

-آسیب دیدگی عضلات چشم

-از بین رفتن رنگ پوست در این قسمت

-نیاز به جراحی مجدد

-تاری دید موقتی یا کاهش دید

-خطرات مربوط به جراحی های عمومی مثل واکنش بد بدن شما نسبت به جراحی، لختگی خون

 

 مدت زمان درمان بلفاروپلاستی پلک

بیشتر افرادی که این عمل جراحی پلک را انجام می دهند، معمولاً بین 10 تا 14 روز به روتین معمولی زندگی خود بر می گردند و در این مدت پلک های آن ها کاملا خوب شده است.
معمولا بین سه تا چهار هفته پس از جراحی، چشم ها به آفتاب، باد شدید و گرد و غبار حساس هستند. در این مدت بهتر است از یک عینک آفتابی بزرگ و مناسب استفاده شود.

انواع جراحی زیبایی پلک

در بسیاری از موارد جراحی زیبایی پلک ، جهت جراحی پف بالای چشم مورد استفاده قرار گرفته و  ممکن است برای دو پلک بالا، دو پلک پایین یا در یک جراحی برای هر چهار پلک انجام شود. این جراحی به اصطلاح بلفاروپلاستی پلک تحتانی، بلفاروپلاستی پلک فوقانی و بلفاروپلاستی توام فوقانی و تحتانی نامیده می شود و هر یک تکنیک های زیاد و پیچیده خاص خود را دارند، بنابراین نوع تکنیک نیز می تواند مبنایی برای تقسیم بندی انواع جراحی های پلک باشد. برای مثال در مورد پلک تحتانی ممکن است برش از طریق ملتحمه (غشا مخاط نازک و شفافی است که سطح داخلی پلک ها را پوشانده است) یا از طریق پوست صورت گیرد. به این ترتیب بلفاروپلاستی پلک تحتانی به دو نوع (با برش) و (بدون برش) پوستی تقسیم می شود.


خطرات و عوارض جراحی پلک

 در این جا ما تعدادری از عوارض جراحی پلک شامل :خونریزی داخل چشم، ناتوانی در بستن کامل چشم، برگشتن پلک به داخل یا خارج، خشکی چشم، باقی ماندن جای برش و اشک ریزش است را برای شما بازگو میکنیم. خطرناک ترین عارضه عمل نیز همان خونریزی داخل چشم است که با ایجاد فشار روی عصب بینایی ممکن است موجب کوری فرد شود. ناتوانی در بستن چشم به علت برداشته شدن بیش از حد پوست پلک رخ می دهد. به همین دلیل همیشه به جراحان پلاستیک صورت توصیه می شود تا حداکثر محافظه کاری را در جراحی پلک انجام دهند. درواقع کم برداشتن همیشه بهتر از زیاد برداشتن است.

این جراحی پلک  بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک بعد از جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی کشورمان بخصوص در تهران محسوب می شود .علاوه براین، بلفاروپلاستی کاربرد درمانی هم دارد و می تواند میدان دید را با رفع افتادگی های شدید پلک بهبود بخشد.


دکتر گیلانی به طور کامل آناتومی صورت را ارزیابی خواهد کرد و در مورد روشهایی که ممکن است بهترین راه حل برای نگرانی های شما باشد بحث خواهد کرد.جراح شما نشانهای دقیق را نشان خواهد داد تا نشان دهد که بافت های بیش از حد در پلک های فوقانی و پلک های پایین شما برداشته شوند.

 

برچسب ها : جراحی پلک - جراحی زیبایی پلک - راهنمای کامل جراحی پلک - جراحی افتادگی پلک - صفرتا صد عمل جراحی پلک - قیمت جراحی پلک - هزینه جراحی پلک

جراحی پلک | جراحی زیبایی پلک

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری