جراحی پلک

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

جراحی پلک، یک روش جراحی برای بهبود ظاهر پلک ها است.این جراحی را می توان بر روی لبه های بالایی چشم، لبه های پایین چشم یا هر دو انجام داد.اگر شما ب دنبال این هست که ظاهر صورت خود را بهتر کنید با جراحی پلک میتواند ناحیه اطراف چشم خود را زیبا تر و بهبود ببخشید.به یاد داشته باشید که پلک ها بخشی از صورت است.در بعضی از مواقع علت بد فروم شدن لبه بالای چشم میتواند به علت آرام شدن پوست پیشانی و ابرو باشد.گاهی اوقات کشش خارج از عضله پلان فوقانی ممکن است باعث برداشتن پلک شود. این پتوز پلک نامیده می شود و نیاز به درمان جراحی متفاوت دارد.

جراح پلک بالایی: جراح شما خطوط طبیعی و چین و چروک های پلک خود را نشان می دهد و زخم های خود را تا آنجا که ممکن است در امتداد این تغییرات طبیعی حفظ شود.برای خاتمه دادن برش ها، بافت های زیبا مورد استفاده قرار می گیرند.

دکتر گیلانی به طور کامل آناتومی صورت را ارزیابی خواهد کرد و در مورد روشهایی که ممکن است بهترین راه حل برای نگرانی های شما باشد بحث خواهد کرد.جراح شما نشانهای دقیق را نشان خواهد داد تا نشان دهد که بافت های بیش از حد در پلک های فوقانی و پلک های پایین شما برداشته شوند.

 

برچسب ها : جراحی پلک - جراحی زیبایی پلک - عمل پلک صورت - عمل افتادگی پلک - عمل زیبایی صورت

جراحی پلک