معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

سن جراحی زیبایی | حداقل سن جراحی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

سن جراحی زیبایی،عمل زیبایی صورت،عمل بینی ، جراحی پلاستیک ، دکتر زیبایی و متخصص گوش و حلقه و بینی دکتر گیلانی

باید این را در نظر بگیریم که در واقع جراحی بینی عملی ساده است که هیچ محدودیت سنی برای افراد سن بالا که از سلامت کامل برخوردارند، ندارد. بهترین سن جراحی بینی در افراد مختلف تقریبا متفاوت است. این محدودیت سنی برای نوجوانان و جوانان تا زمانی است که رشد بینی متوقف شود و سپس فرد می تواند جراحی بینی را انجام دهد. پس باید بدانید رشد بینی تا چه سنی است؟ این سن جراحی زیبایی بینی برای دختران، پایان 16 سالگی (آغاز 17 سالگی) و برای پسران پایان 17 سالگی(آغاز 18 سالگی) گفته شده است .

درواقع جراحی بینی در سنین بالا، این جراحی بینی می تواند به یک چالش تبدیل شود. پوست صورت شروع به افتادن می کند به همین دلیل پس از اتمام جراحی، کشیدن و صاف کردن پوست بسیار دشوار می باشد. به طور کلی؛  این نوع پوست بینی اهمیت فراوانی در جراحی بینی دارد و رینوپلاستی برای افراد بالای 55 سال چالش برانگیز خواهد بود.

بنابراین اندازه بینی بیشتر دختران 16 ساله و پسران 17 ساله تقریبا برابر افراد بزرگسال است و اکثر آنان به سن بلوغ فیزیکی برای انجام جراحی بینی رسیده اند. در اینجا بلوغ روانی نیز نقش بسیار مهمی در جراحی بینی ایفا می کند. با وجودی که تمام نوجوانان و جوانان برای رسیدن به ظاهری بهتر قصد انجام جراحی بینی را دارند در واقع باید بدانند که این تغییر آنها را محبوب تر نخواهد کرد پس آمادگی روانی از مراحل آمادگی برای جراحی بینی محسوب می شود.

آیا عمل بینی در سن نوجوانی مناسب است؟

در این قسمت عمل بینی در سن 16 یا 17 سالگی می تواند کمک کند که دوران جوانی با اعتماد به نفس بیشتری سپری شود و اگر خود نوجوان هم دلایل منطقی برای جراحی داشته باشد، عمل بینی در این سن برای اون مناسب است. در واقع این جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین نوجوانان بوده است که می تواند پس از توقف رشد بینی و با رسیدن بینی به 90 تا 95 درصد از اندازه بالغش، انجام شود. جراحی بینی در نوجوانان هم می تواند به اصلاح مشکلات ظاهری و هم مشکلات تنفسی بپردازد.

در واقع نوجوانان ممکن است با داشتن بینی های کج، قوز دار، با نوکی افتاده یا سوراخ های بزرگ، بینی های پهن یا عقابی، مورد تمسخر اطرافیان و دوستان خود قرار بگیرند و آسیب های روحی بسیار جدی ببینند. جراحی بینی می تواند به نوجوانان کمک کند تا امنیت و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و احساس برتری پیدا کنند.

زمان مناسب عمل بینی ، برای یک نوجوان چه زمانی است؟

زمان مناسب به طور متوسط، هر نوجوانان پس از جراحی بینی به 8 روز مرخصی پس از جراحی بینی نیاز دارد. تعطیلات زمستانی و تابستان ها بهترین زمان برای انجام جراحی بینی محسوب می شود. البته باید قبل از این ایام، از جراح بینی خود وقت بگیرید تا جراحی شما در این برهه های زمانی انجام شود.

برچسب ها : سن جراحی زیبایی - بهترین زمان جراحی بینی - حداقل سن جراحی بینی - سن مناسب عمل بینی

سن جراحی زیبایی | حداقل سن جراحی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری