معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی چروک پیشانی | رفع چین و چروک پیشانی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

جراحی چروک پیشانی، لیفت پیشانی،جراحی زیبایی صورت،عمل زیبایی صورت با متخصص گوش حلق بینی دکتر گیلانی

در واقع باید گفت که دلیل چروک پیشانی و خطوط عمیق روی آن که به آن خط اخم هم می‌گویند، به خاطر افزایش سن و کهنسالی نمی باشد. دلایلی چون استرس روزانه و خستگی مفرط باعث شکل‌گیری ناخواسته‌ی خطوط چروک پیشانی حتی در دوران جوانی می‌شود، و این امر از کنترل ما خارج است. در این مطلب راه‌های پیشگیری و درمان چروک پیشانی را آورده ایم.

هنگامی که به آینه نگاه می کنید چین و چروک پیشانی علاوه بر گرفتن زیبایی از چهره شما، بالا رفتن سن تان را نیز به شما یادآوری می کند. اما نگران نباشید خوشبختانه راه های زیادی برای رفع چین و چروک پیشانی وجود دارد.

برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی را می توان تا حدودی با تغییر در سبک زندگی و درمان های خانگی برطرف کرد اما در برخی موارد نیز درمان های تخصصی لازم است که همه موارد در ادامه مطرح می گردد.


بهترین روش برای رفع چروک عمیق پیشانی برای طولانی مدت جراحی پلاستیک چروک پیشانی می باشد در این هنگام جراحی ،جراح برشی طولانی در خط رویش موهای پیشانی ایجاد می کند و بعد از آن پوست پیشانی را تا  ابروها باز می کند و حتی گاهی ماهیچه های پیشانی را شکاف می دهد و پوست را به سمت بالا کشیده و پوست اضافه  را برش می دهد و در جای خود سفت می کند و بخیه می زند و جای برش را پانسمان میکند .


در اینجا برخی از گزینه‌های درمانی بسیاری ازجمله روشهای طبیعی از بین بردن خط اخم و رفع چین‌ و چروک‌های پیشانی وجود دارد . به علت اینکه چین‌وچروک‌های پیشانی براثر حرکت عضلات به وجود می‌آیند ، استفاده از مواد شل کننده عضلات مانند بوتاکس راه بسیار موثرتری برای کاهش این خطوط است . برای خطوط بسیار عمیق تزریق ژل و چربی می‌تواند کمک‌ کننده باشد . ترکیب دو روش تزریق بوتاکس و ژل راه دیگر برای رفع خطوط اخم و چین‌وچروک پیشانی  است .

پانسمان بعد از عمل باید به مدت چند روز باقی بماند. اولین معاینه ی بعد از عمل تقریبا یک هفته بعد از جراحی خواهد بود. در طول این جلسه بخیه ها برداشته می شود و بهبود برش ها با دقت چک می شود.

جراحی چروک پیشانی ،لیفت پیشانی ، جراحی زیبایی صورت، عمل زیبایی صورت با متخصص گوش حلق بینی دکتر گیلانی

برچسب ها : جراحی چروک پیشانی - لیفت پیشانی - جراجی زیبایی صورت - عمل زیبایی صورت

جراحی چروک پیشانی | رفع چین و چروک پیشانی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری