معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

درباره عمل زیبایی بینی | همه چیز در مورد عمل جراحی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

همه چیز درباره عمل جراحی زیبایی بینی

به طور کلی امروزه در دنیا  عمل جراحی بینی یکی از پنج عمل جراحی می باشد که بیشترین افراد زنان هستند البته آقایان امروزه اقدام به عمل جراحی زیبایی بینی کرده اند. در طول جراحی ، جراح پلاستیک وضعیت غضروف و استخوان بینی را اصلاح می کند تا به این ترتیب بینی  مورد نظر بیمار را ترمیم کند.

بیشتر این عمل ها برروی بینی زنان و مردانی است که از اندازه و ظاهر بینی خود ناراضی هستند، عمل جراحی زیبایی بینی  می تواند یک روش تقربیا بی خطر، موثر و اصلاح کننده در طول زمان برای رفع مشکلات ظاهری بینی بیمار باشد. هنگامی که این عمل جراحی توسط یک جراح با تجربه انجام می شود، این عمل جراحی زیبایی بینی منجر به بهبود توازن اجزای صورت و کمک به بیماران برای داشتن اعتماد به نفس بالا میباشد. عمل جراحی زیبایی بینی همچنین می تواند برای اصلاح اشکالات ساختاری مانند بینی عقابی همچون مشکلات تنفسی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

خطرات عمل جراحی زیبایی بینی

البته در بیشتر جراحی های بزرگ خطرات وجود دارد ، درعمل جراحی زیبایی بینی نیز خطراتی از جمله خونریزی، عفونت و واکنش منفی به بیهوشی در بیماران وجود دارد.

عوامل خطرناک عمل زیبایی بینی شامل:

-احتمال خونریزی بینی به صورت مکرر

-به وجود آمدن مشکل در تنفس از طریق بینی

-دائمی شدن بی حسی همیشگی در اطراف و داخل بینی

-امکان ناصافی بینی

-احساس درد، بی رنگی و یا ورم که ممکن است باقی بماند

-ماندن جای زخم روی بینی

-سوراخ در تیغه جداکننده سوراخ های بینی

جراح عمل جراحی زیبایی بینی را با یکی از دو روش زیر انجام می دهد:

1-بی هوشی عمومی: که با استفاده از ماسک یا تزریق انجام می شود و بیمار را در حالت کاملاً خواب فرو می برد.

2-بی حسی از طریق تزریق به داخل رگ بیمار: در این حالت پزشک صورت بیمار را به صورت موضعی با تزریق مواد آرام بخش قوی به داخل رگ بی حس می کند. به این ترتیب بیمار در حالت نیمه خواب فرو می رود و چیز زیادی از عمل جراحی زیبایی بینی پس از بر طرف شدن تاثیر داروی بی حسی به خاطر نخواهد آورد.

در این مواقع برای انتخاب روش بی هوشی مناسب برای عمل جراحی زیبایی بینی پزشک با بیمار از نزدیک صحبت خواهد کرد.

مراحل عمل جراحی زیبایی بینی

بعد از اثرکردن داروی بی حسی، جراح شکاف های کوچک در داخل سوراخ های بینی یا در پایه تیغه بینی ایجاد می کند. به این ترتیب جراح می تواند با دقت پوست بینی را برداشته و به استخوان و غضروف آن دسترسی پیدا کند. سپس بافت مورد نیاز را برداشته یا از پیوند بافت در صورت نیاز استفاده کند. معمولاً، پزشک از روش های محافظه کارانه برای تاثیر ناشی از عمل جراحی بر بافت های اطراف محل درمان استفاده کرده و سعی می کند با استفاده از روش های مناسب ظاهر مورد نظر بیمار را ایجاد کند. هنگامی که فرآیند تغییر شکل بینی کامل شد، پزشک پوست برداشته شده بینی را به محل اولیه باز گردانده و ظاهر جدید بینی را ایجاد می نماید. در نهایت شکاف های ایجاد شده بسته می شوند.

 

 


برچسب ها : درباره عمل زیبایی بینی - هزینه عمل زیبایی بینی - همه چیز در مورد عمل جراحی بینی

درباره عمل زیبایی بینی | همه چیز در مورد عمل جراحی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری