معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی بینی برای ورزشکاران | عمل زیبایی بینی برای ورزشکاران

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

البته باید گفت که همه جراحی های بینی برای زیبایی نیست . این جراحی بینی در بعضی از افراد مانند ورزشکاران تازه کار و حرفه ای اغلب یا برای اصلاح آسیب هایی که در حین ورزش و یا برای بالا بردن توانایی فیزیکی و ورزشی خود جراحی پلاستیک را انتخاب می کنند.

در حقیقت جراحی بینی برای ورزشکاران بیشتر در بین ورزش هایی مانند فوتبال ، بوکس ، کاراته جودو و .... انجام می شود که طی انجام مسابقات و یا درحین تمرین پیش می آید.

جراحی بینی برای ورزشکاران یک جراحی پلاستیک بسیار مهمی نمی باشد. در واقع این جراحی بینی در بین ورزشکارانی که به طور منظم آسیب هایی به صورتشان وارد می شود شایع ترو بیشتر است. جراحی بینی  برای ورزشکاران قطعا بهترین راه حل  جراحی برای هماهنگی مجدد یک بینی است که در طول مسابقه از شکل افتاده است .

البته این جراحی بینی برای ورزشکاران بیشتر برای ترمیم بینی و آسیب دیدگی گوش خارجی در اثر ورزش های ریسک دار انجام میشود.


به طور کلی جراحی های زیبایی برای ورزشکاران در موارد خاص می توان گفت که جراحی بینی برای ورزشکاران نامناسب است چرا که در شغل آن ها خلل و عوارض جدی وارد خواهد کرد اما از طرفی ده دلیل جوان و زیبا نگاه داشتن ظاهر خود امروزه اکفر ورزشکاران ، مراجعه کنندگان به مطب های زیبایی هستند .

جراحی بینی برای ورزشکاران از یک طرف به دلیل جراحات و صدمه های وارده و از طرف دیگر به دلیل زیبایی ظاهری خود حاضرند دست به این عمل ها بزنند و خود را به تیغ جراحی بسپرند.
در اکثر ورزش ها از جمله راگ بی ، هاکی ، ورزش های رزمی و بوکس ممکن است جراحات شدیدی به صورت وارد شود که تنها راه حل آن جراحی بینی است .
یک پیاده روی سبک برای بعد از جراحی بینی هیچگونه مشکلی ندارد . اکثر پزشکان بیماران خود را ارزیابی می کنند و به اندازه قدرت و توانایی هایشان آن ها را تشویق به راه رفتن می کنند چون پیاده روی موجب می شود که انعقاد خون اتفاق نیفتد . دویدن – آهسته دویدن – و هرگونه فعالیتی که مربوط به اروبیک می باشد در روزهای بعد از جراحی نباید انجام داد عمل نفس کشیدن بیمار امکان دارد به مدت 2 تا 3 هفته به دلیل وجود ورم در بینی مسدود باشد و همراه با مشکل باشد .به همین علت انجام فعالیت های سنگین که تنفس سنگین را می طلبد با مشکل مواجه می شود .

تقریبا به مدت شش هفته طول می کشد که استخوان های بینی التیام پیدا کنند . بعد از هفته ی اول بیماران ممکن است قادر به انجام فعالیت های ملایم باشند . از انجام فعالیت و ورزش های سنگین در زمان بهبودی به جدا باید خودداری کرد .

پرسش و پاسخ سوالات در مورد جراحی بینی برای ورزشکاران با دکتر سید رضا عابدین گیلانی متخصص گوش حلق بینی

برای دریافت نوبت دهی و مشاوره در مورد عمل و عوارض جراحی بینی در ورزشکاران با مطب دکتر سید رضا عابدین گیلانی تماس بگیرید.

شماره های تماس با ما در سایت درج شده است .

برچسب ها : جراحی بینی برای ورزشکاران - عمل زیبایی بینی برای ورزشکاران - نرمش بعداز جراحی بینی برای ورزشکاران - عوارض جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی برای ورزشکاران | عمل زیبایی بینی برای ورزشکاران

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری