معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی بینی در افراد سیگاری |تاثیر سیگار در جراحی بینی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

افرادی که سیگار مصرف می کنند ، زمانی که برای انجام جراحی بینی به پزشک مراجعه می نمایند ، از آن ها خواسته می شود تا پیش از انجام عمل بینی ، مدتی سیگار را ترک نمایند ، چرا که روند بازسازی و ترمیم در جراحی بینی در افراد سیگاری آهسته تر خواهد بود .

وقتی یک فرد سیگار مصرف می کند ، عروق ریز پوستی آن آسیب دیده است و باعث می شود تا پس از جراحی بینی در افراد سیگاری  ، ترمیم بافت بینی و زخم ها با کیفیت پایین تر و دیرتر اتفاق بیفتد . اگر بیمار حداقل دوهفته پیش از جراحی بینی ، از مصرف سیگار خودداری نماید ،  شرایط عروق وی نزدیک به شرایط عروقی در یک فرد سالم خواهد شد و هنگامی که جراحی بینی انجام می شود ، روند خون رسانی به بافت ها و در نهایت سرعت ترمیم و کیفت بازسازی بیشتر و مطلوب تر خواهد شد .

در افرادی که مصرف سیگار دارند ، سیگار سبب می گردد تا عروق خون رسان تنگ بشود و بافت های صدمه دیده که نیاز به ترمیم دارند ، از افراد غیر سیگاری  دیرتر ترمیم بشوند . در این افراد زخم ها کند تر بهبود می یابند .

بلافاصله بعد از تمام شدن عمل جراحی زیبایی بینی ترمیم آغاز می شود و مناطقی که هنگام جراحی برش خورده اند ترمیم شان شروع می شود . جراحی زیبایی بینی در افراد سیگاری چون خون رسانی آنها بدتر از حالت عادی است ترمیم دیر تر شروع شده و کند تر ادامه می یابد که می تواند باعث ایجاد مشکلاتی مثل دیر تر خوب شدن محل بخیه ها و طولانی تر شدن تورم بینی پس از جراحی زیبایی شود .
نکته جالب و مهم این است که قطع مصرف سیگار و ترک آن حتی 2 هفته قبل از عمل جراحی و ادامه نکشیدن آن تا دو هفته بعد از عمل جراحی بینی  در افراد سیگاری باعث از بین رفتن اثرات بد و مضر مصرف سیگار در پوست شده ترمیم با روندی عادی انجام خواهد شد. به همین دلیل بهتر است حداقل دو هفته قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی در افراد سیگاری فرد از مصرف سیگار خودداری نماید.

اقدامات بعد از جراحی بینی

-از قرار گرفتن در محل های شلوغ بپرهیزید.

-سرگیجه بعد از عمل بینی طبیعی است به همین دلیل بهتر است در روز های نخست به ویژه ساعات ابتدایی خوب استراحت کنید.

-از کیسه یخ بر روی بینی و اطراف آن استفاده کنید.

-می توانید از مسکن های تجویزی جراح بینی برای برطرف شدن درد بینی بعد از عمل استفاده کنید.

-سیگار کشیدن بعد از عمل بینی بلامانع است اما سعی کنید پس از گذشت 1 ماه از جراحی بینی سیگار بکشید تا در روند بهبودی تان اختلالی ایجاد نشود.

 

هزینه جراحی بینی در افراد سیگاری  چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد جراح ، هزینه های بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

 

برای اطلاع از اثرات سیگار در جراحی بینی با دکتر گیلانی متخصص گوش حلق بینی مشاوره کنید.

افرادی سیگاری برای جراحی بینی می توانند به دکتر گیلانی متخصص گوش حلق و بینی مراجعه کنند.

برای همین منظور با مطب دکتر گیلانی تماس بگیرید.برچسب ها : هزینه جراحی بینی - اثرات جراحی بینی - جراحی بینی - جراحی بینی فرد سیگاری - جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی در افراد سیگاری |تاثیر سیگار در جراحی بینی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری