معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی بینی خوکی (سر بالا بودن زیاد بینی ) | ترمیم بینی خوکی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

بینی خوکی یا دماغ خوکی یکی از عوارضی است که بعد از عمل می تواند رخ دهد. دلیل آن هم می تواند برداشتن قوز استخوان و همچنین غضروف بیشتر از اندازه  معمول باشد. در مواردی جراح به دلیل نداشتن تخصص کافی بدون تجربه به این کار دست می زنند و  مقداری از استخوان و غضروف را بدون اندازه گیری درست برداشته و بینی خوکی یا دماغ خوکی به وجود می آید. البته برخی از افراد که برای جراحی زیبایی بینی به پزشک مراجعه می کنند، خود به دنبال بینی خوکی هستند و از جراح می خواهند تا بینی آنها را بیش از  اندازه کوچک و سر بالا کند. در این موارد جراح به ناچار بینی را طبق خواسته بیمار جراحی می کند.

افرادی که از جراح خود می خواهند که بینی خوکی یا دماغ خوکی برای آنها به وجود آورد باید  بدانند که این نوع از بینی ها نه تنها ظاهر بینی را زیبا نمی کند بلکه می تواند در تنفس افراد  مشکلاتی را به وجود آورد. کوچک شدن بیش از اندازه بینی راه مجاری تنفسی افراد را بسته و جلوی نفس کشیدن از بینی را خواهد گرفت.

بینی خوکی نوعی از است که برای صورت فرد بسیار کوتاه باشد. وقتی می‌گوییم بینی بیش از حد کوتاه است، یعنی این که فاصله بین پایه تا نوک بینی بسیار کم است، در نتیجه نوک بینی رو به بالا می‌چرخد و بینی خوکی شکل می‌شود. داشتن احساس راحتی و اعتماد به نفس حق تمامی انسان‌ها است. چنانچه بینی بیش از حد سربالا باشد، اعتماد به نفس فرد تحت الشعاع قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی جراحی  بینی خوکی انجام می‌شود تا بیمار چهره‌ای جذاب‌تر و به تبع آن روحیه بهتری پیدا کند.

عوارض جراحی بینی خوکی

در جراحی بینی خوکی بافت های غضروفی و پوست قسمت پایینی بینی بیش از اندازه برداشته می شود و به این ترتیب نوک بینی بیش از اندازه بالا می رود و بینی حالت بینی خوکی پیدا می کند. بینی خوکی جلوه ای غیر طبیعی دارد و از فواصل دور نیز سوراخ های بینی نمایان هستند. این مدل بینی علاوه بر اینکه ظاهر خوبی ندارد.عملی که برای اصلاح بینی خوکی انجام می‌شود، نیز مانند هر جراحی دیگری با عوارضی خاص همچون عفونت، خونریزی و واکنش به بیهوشی همراه است. از دیگر عوارض عمل بینی خوکی می‌توان به آسیب ساختاری بینی اشاره کرد.

 

برچسب ها : جراحی بینی خوکی - ترمیم بینی خوکی - هزینه جراحی بینی خوکی - عوارض جراحی بینی خوکی

جراحی بینی خوکی (سر بالا بودن زیاد بینی ) | ترمیم بینی خوکی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری