معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

جراحی گوش الاغی | مجازات جراحی گوش الاغی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

متاسفانه در عصر جدید این جراحی گوش الاغی یا (گوش الفی) که از داستانی نشات گرفته است.  در جهان و جدیدا در ایران گسترش یافته است .درواقع این فیلم آنقدر روی بعضی‌ها تاثیرگذار بوده که حاضر شده‌اند خود را به تیغ جراحی بسپارند و گوش‌های‌شان را مانند «الف‌ها» تیز کنند. در ایران نوجوانان و جوانان برای انجام این عمل به دکتر متخصص گوش وحلق بینی مراجعه می کنند آنها با پرداخت هزینه‌های زیرمیزی به جراحان پلاستیک دست به این عمل عجیب و غریب زده‌اند.

درهنگام جراحی زیبایی گوش الاغی قسمت بالایی گوش بریده شده و به صورت مثلثی بخیه زده می‌شود. این عمل شکل گوش را از حالت طبیعی خارج کرده و نوک آن را تیز می‌کند. در صورت پشیمانی نیز نتیجه آن برگشت‌ناپذیر است.

بسیاری از افراد تمایل به داشتن چهره‌های عجیب و غریب دارند. آنها می‌خواهند متفاوت باشند و چهره‌ای خاص داشته باشند.

امروزه تبلیغات ماهواره و تصاویر مختلف شبکه‌های اجتماعی توانسته در ذهن این افراد نفوذ کند و آنها را به سمت انجام عجیب ترین مدل های جراحی زیبایی جذب کند.

(توجه توجه مهم خیلی مهم )

 این جراحی گوش الاغی و چشم گربه ای از عجیب ترین مدل های جراحی زیبایی هستند که افراد تاکنون درخواست انجام آن را داشته‌اند. در صورت ادامه‌ی انجام این جراحی‌ها در ایران هم بیمار و هم پزشک مجازات خواهند شد. حبس و شلاق در انتظار کسانی است که قصد دارند عمل گوش الاغی و چشم گربه ای را انجام دهند. در این بین پزشک نیز مجازات خواهد شد.
برچسب ها : جراحی گوش - جراجی زیبایی گوش - جراحی گوش الاغی - مدل گوش الاغی

جراحی گوش الاغی | مجازات جراحی گوش الاغی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری