معرفی : بهترین دکتر دندانپزشکی در تهران

گوشت اضافه یا کلوئید در جراحی بینی | درمان گوشت اضافه بینی با جراحی

دکتر گیلانی - جراح گوش حلق بینی

اکثر بیمارانی که عمل جراحی بینی انجام داده اند بعد از عمل نگران به وجود آمدن گوشت اضافی در بینی خود هستند.


در این مواقع جراح بینی باید در زمان جراحی و ایجاد برش و بخیه زدن پره های بینی دقت بالایی داشته باشد تا از بروز گوشت اضافه بعد از جراحی بینی جلوگیری کند. در جراحی بینی ایجاد تغییرات در پره های بینی اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا پره های بینی از قسمت های  حساس می باشد. می توان گفت که عواملی چون : بالا بودن تجربه و دقت جراح، روش های مورد استفاده در جراحی،نوع پوست و مراقبت های بعد از جراحی بینی در ایجاد گوشت اضافه بعد از جراحی بینی دخالت زیادی دارند.

در مورد ایجاد کلوئید می توان به استعداد خانوادگی و وراثتی در تولید کلوئید اشاره کرد.

علت ایجاد شدن کلوئید در بینی  می توان:

بریدگی

سوختگی

گزش حشرات

خالکوبی

جوش صورت

سوراخ نمودن جهت جواهرات ( مانند سوراخ نمودن گوش )

این گوشت اضافه یا کلوئید در بینی  به صورت برجستگی در محل جراحی به وجود می آید البته باید متذکر شویم که تعداد کمی از این افراد مناسب گوشت اضافه یا کلوئید در بینی هستند.

در بیشتر افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند این نگرانی  وجود دارد که امکان تشکیل گوشت اضافه بعد از جراحی بینی در بینی آنها هست یا نه ؟ البته  این نگرانی کاملا بی مورد می باشد و احتمال بروز این عارضه بسیار نادر می باشد.

در روش جراحی بسته این احتمال وجود ندارد ولی می توان گفت در روش جراحی باز امکان گوشت اضافه وجود دارد.

در بیمارانی که بینی آنها کلوئید یا گوشت اضافه تولید می کند این عارضه موقعی ایجاد می شود که جراحی بازانجام شده و امکان رشد آن را فراهم می کند. در جراحی باز شکاف هایی در وسط بینی  در ناحیه خارجی آن ایجاد می شود و مکانی مناسب برای ایجاد گوشت اضافه فراهم می کند. ولی در جراحی بسته شکاف در داخل بینی می باشد و احتمال تشکیل کلوئید نزدیک به صفر است.

باید به این دسته از بیماران بگوییم که در صورت وقوع کلوئید یا گوشت اضافه در بینی  می تواند با جراحی بینی و استفاده از پمادهای مخصوص این عارضه را از بین برند .

برچسب ها : گوشت اضافه یا کلوئید در جراحی بینی - درمان گوشت اضافه بینی با جراحی بینی - علل ایجاد گوشت اضافه بینی - علت ایجاد شدن کلوئید در بینی

گوشت اضافه یا کلوئید در جراحی بینی | درمان گوشت اضافه بینی با جراحی

مطالب پیشنهادی ما:

امروزه برای خرید قطعات یدکی خودرو خود میتوانید با فروشگاه لوازم یدکی که معرفی میکنیم بیشتر آشنا شوید و روی قطعات یدکی ارسالی این فروشگاه حساب باز کنید چرا که در بازار چراغ برق فعالیت دارند و میتوانید درب منزل و یا تعمیرگاه قطعات یدکی خود را تحویل بگیرید چرا که ما این فروشگاه را به رسمیت میشناسیم برای خرید لوازم یدکی تخصصی مزدا میتوانید وارد لینک فروشگاه شوید.


نمایندگی فروش مانیتور تصویری خودروهای ایرانی و خارجی با ضمانت 1 ساله ضبط تصویری,ارزان ترین و با کیفیت ترین مانیتور تصویری با ضمانت تعویض یک هفته ای ضبط تصویری


برای خرید لوازم یدکی ام وی ام با سایت ام وی باز در ارتباط باشید کلیه لوازم یدکی ام وی ام لوازم یدکی ام وی ام جدید و قدیم و نوع عای مختلف شامل تیگو و چری با ضمانت بهترین قیمت در بازار چراغ برق - خرید اسان و مطمعن با ام وی ام باز ارسال به تمام نقاط کشور و اصلی ترین قطعات یدکی ام وی ام


قطعاتی که در فروشگاه مزدا شاپ به فروش می رسد از قسمت های مختلف خودرو مانند : قسمت بدنه ، موتوری ، شاسی ، قسمت های الکترنیکی و برقی و قسمت های کابین خودرو می باشد که همگی از خود شرکت مزدا بوده و دارای ضمانت اصلی و فابریکی است . لوازم یدکی مزدا 323 را با اطمینان خریدداری کرده و روی خودرو خود نصب کنید . لیست این قطعات در صفحه پایین وجود دارد و صورت اطلاعات دقیقتر در مورد قطعات می توانید با ما در سایت تماس بگیرید.


المنت میله ای المنت فشنگی المنت کمربندی ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد.


چرا ملل سرویس :نمایندگی رسمی دوو با مدیریت آقای جعفری چندین سال توانسته با تعمیرات لوازم خانگی دوو در اصفهان خود را به همگان بشناساند همچنین تمایل به راه اندازی بخش نمایندگی رسمی ال جی در اصفهان و نمایندگی رسمی ااگ در اصفهان دارد پس میتواند از این به بعد ما را نمایندگی رسمی ال جی در اصفهان بشناسید پس با ما تماس بگیرید نمایندگی اصلی دوو در ایران


برای تامین امنیت خودرو و اپشن خودرو اپشن خودرو خود با حضور در مرکز تخصصی کار آپشن ایران می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید. تمام خدمات این مرکز به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و با ضمانت صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. آپشن خودرو یکی از یا تعدادی از جذاب ترین عملکردهای لوکس هر خودرو میتواند به شمار برود که برای هر ماشین میتواند متفاوت و متعدد گوناگون باشند، اپشن خودرو را میتوانید با کمترین قیمت و ضمانت 18 ماهه و نصب فابریکی و حرفه ای در کار آپشن ایران داشته باشید چرا که ما تنها ترین و تخصصی ترین آپشن خودرو در کشور میباشیم